مارا دنبال کنید
جستجو
از سال ۱۹۹۱

اطلاعات کلی درباره ManageEngine

این شرکت یکی از زیر مجموعه های شرکت ZOHO بوده که در سال 1991 میلادی تاسیس گردیـده و محصولات متنوعی را در حوزه فناوری اطلاعات به دنیا معرفی کرده است. دفترمرکزی این کمپانی درایالت کالیفرنیا بوده وتیم برنامه نویسی، R&D و پشتیبـانی آن در کشـور هنـد مستقـر میبـاشد. بیش از 90.000 شـرکت در سراسـر جهـان بـه محصـولات ManageEngine برای مدیریت شبکه ها و Datacenter ها ، برنامه های کاربردی کسب و کار، خدمات و امنیت IT اعتماد کرده و بیش از 300.000 مدیر شبکه با استفاده از نسخه های این محصولات، سیستم های شبکه خود را بهینه سازی نموده اند.

ManageEngine

معرفی چندنسخه ManageEngine

۱) نرم افزار PAM360 راهکار سازمانی ManageEngine است که به تیم های فناوری اطلاعات و امنیت کمک می‌کند تا با دسترسی به سرورهای حساس سازمان با استفاده از مجوز ادمین آنها را کنترل کنند. شما با استفاده از کنسول یکپارچه و تحت وب PAM360 می‌توانید دسترسی کاربران ممتاز به سیستم ها، برنامه ها و دارایی های حیاتی سازمان را مدیریت، نظارت و ایمن کنید.

قابلیت های کلیدی PAM360 :
تجزیه و تحلیل رفتار کاربران ممتاز
ارتقاء آنی و خودکار سطح دسترسی کاربر
نظارت و ضبط ریموت ها
گزارش های جامع

۲) محصول ManageEngine Endpoint Central نرم افزار مدیریت یکپارچه است که در زمینه مدیریت و کنترل کلاینت ها و سرورهای سازمان از طریق یک کنسول مرکزی به شما کمک می‌کند.

ویژگی های: Endpoint Central
بروزرسانی ویندوز و Patch های سیستم ها (Patch Management)
نصب نرم افزار بصورت خودکار و از راه دور
امکان نصب سیستم عامل همراه با نرم افزارهای مورد نیاز از طریق شبکه
گزارش سخت افزار و منابع سیستم ها
مدیریت و اعمال تنظیمات سیستم ها
مانیتورینگ و کنترل از راه دور سیستم ها (Remote Control)
پشتیبانی از سیستم عامل های ویندوز، لینوکس و مک

۳) نرم افزار ManageEngine Patch Manager Plus راه حلی برای تمامی مسائل مربوط به پچ ها می باشد که از بیش از 300 اپلیکیشن ثالث پشتیبانی می کند. شما می توانید endpoint ها را اسکن کنید تا پچ های گم شده را شناسایی کنید. امکان تست کردن پچ ها پیش از توسعه دادن برای جلوگیری از ریسک های امنیتی نیز وجود دارد. این نرم افزار توسعه پچ ها برای ویندوز و اپلیکیشن های ثالث را خودکار می کند. برای بررسی و داشتن کنترل بیشتر، این برنامه گزارش های جامعی را به شما ارائه می کند. امنیت خود را به شکل کامل با جلوگیری از نقاط ضعف اپلیکیشن های ثالث حفظ کنید. منبعی بزرگ از پچ ها برای اپلیکیشن های رایج نظیر Adobe, Java, WinRAR و بسیاری دیگر در اختیار شما قرار می یرد. می توانید از پچ ای از پیش آماده شده، تست شده و آماده گسترش با خیال راحت استفاده کنید. کنترلی کامل بر روی پچ کردن های خود داشته باشید. این برنامه آنالیز های پیشرفته و در عین حال آسانی را در اختیار شما قرار می دهد. حقوق خود را شخصی سازی کنید تا متناسب نیازهایتان تنظیم شود. پس از این که پچ های لازم نرم افزار ها گرفته شد، این برنامه به شکل خودکار به شما تعداد پچ هایی که برای بروزرسانی، نیاز به ریبوت شدن سیستم را دارند نیز نشان می دهد.

ویژگی های نرم افزار ManageEngine Patch Manager Plus
اسکن اپلیکیشن ها و شناسایی پچ های مورد نیاز
گزارشی جامع و کامل
امن نگه داشتن سیستم با پچ کردن اپلیکیشن ها
پوشش بیش از 300 اپلیکیشن ثالث
یافتن خودکار پچ های لازم برای اپلیکیشن ها
زمانبندی نصب خودکار روی سیستم ها
پشتیبانی از سیستم عامل های ویندوز و لینوکس
برتری های رقابتی برای محصول و جوایز