مارا دنبال کنید
جستجو
از سال ۱۹۹۷

اطلاعات کلی شرکت کسپرسکی

شرکت کسپرسکی بعنوان یک شرکت امنیت سایبری در سال 1997 تاسیس شده است. شركت كسپرسكي بزرگترين توسعه دهنده سيستم هاي مديريت امنيت محتوا در اروپا و يكي از پنج شركت بزرگ در دنيا در اين زمينه مي باشد. مدیرعامل روسی شرکت کسپرسکی آقای Eugene Kaspersky ، برای پیشی گرفتن از دیگر رقبای خود در بازار، محصولات امنیتی آزمایشگاه های کسپرسکی را از یکدیگر جدا و فعالیت آنها را مستقل کرده اند. این شرکت قادر است تمامی تهدیدهای امنیتی را بطور مداوم و هوشمندانه با راه حل های امنیتی و داشتن یکسری خدمات برطرف نماید و از زیرساخت های حیاتی ، موسسات دولتی و خصوصی و کلیه مصرف کننده های سراسر جهان حفاظت نماید. لابراتور کسپرسکی با داشتن تکنولوژی پیشرفته امنیتی در حدود 400 میلیون کاربر دارد و بیش از 270000 شرکت و سازمان را تحت پوشش خود قرار میدهد. شرکت سیف سافت Partner Gold آنتی ویروس Kaspersky در ایران می باشد.

معرفی نسخه های آنتی ویروس کسپرسکی

وقتی موضوع حفاظت مطمئن در برابر ویروس‌ها و حملات هكرها و ارسال کنندگان هرزنامه به میان می‌آید، Kaspersky Lab برای تمام مشتری‌ها راه‌حل‌هایی دارد. این شركت گستره‌ای فراگیر از محصولات خود را برای محافظت از كاربران کامپیوترهای خانگی و شبكه‌های دفاتر کوچک و بزرگ در مقابل سیستم‌های بدافزاری پیچیده و چند منظوره‌ای كه امروزه در همه‌ جای اینترنت وجود دارند، ارائه كرده است. نسخه های مختلف آنتی ویروس کسپرسکی به شرح زیر میباشد:

برتری های رقابتی برای محصول

محصولات امنیتی شامل ویژگیهای گوناگونی جهت حفاظت از سیستم بر علیه بدافزارها هستند. این ویژگیهای حفاظتی برگرفته از حفاظت داینامیک و در شرایط جهان واقعی میباشند. محصولات امنیتی باید سطح بالایی از امنیت را ارائه کنند بدون آنکه هشدارهای غلط زیادی تولید کنند ، بدون آنکه کاربران مجبور شوند تصمیمات زیادی در این زمینه بگیرند. تست تشخیص فایلهای ویروسی و ارزیابی قدرت موتور اسکن فایلها برای تشخیص فایلهای آلوده میباشد که میبایست بتواند بدون هشدارهای غلط ،فایلهای آلوده را تشخیص دهد. با توجه به این موارد و تست های انجام شده، شرکت کسپرسکی برنده حفاظت در شرایط جهان واقعی و همچنین بعنوان آنتی ویروس برتر در سال 2015 معرفی شده است.