Falcongaze امکان کنترل و شنود تلگرام را ایجاد کرد

Falcongaze امکان کنترل و شنود تلگرام را ایجاد کرد

شرکت Falcongaze در اطلاعیه ای از کنترل نرم افزار پیام رسان تلگرام نصب شده بر روی کامپیوترهای کارکنان سازمانها، در آخرین نسخه ی Secure Tower خبر داد.

تلگرام یکی از محبوب ترین و امن ترین نرم افزارهای پیام رسان در جهان میباشد که میتواند علت نشت اطلاعات مهم در سازمانها باشد. شرکت Falcongaze برای جلوگیری از نشت و از بین رفتن اطلاعات در سازمان ها، راه حل های پیشرفته ای برای کنترل تمامی کانالهای ارتباطی ارائه داده است. کنترل تلگرام نیز به این موارد اضافه شده است.

توسط پلتفرم Secure Tower میتوان تمامی ارتباطات بین کاربران چه به صورت گفتگو دو نفره و چه در گروه ها و کنفرانس ها، کنترل و دیده بانی شوند. Secure Tower علاوه بر کنترل تمامی پیام های نوشتاری، میتواند پیام های صوتی و تصویری و همچنین تمامی فایل های فرستاده شده در تلگرام را کنترل کند. البته این کنترل بر روی کامپیوترهای کارکنان در یک سازمان صورت میگیرد، نه بر روی دستگاه های خصوصی کارکنان.

پاول دورف، موسس تلگرام، در واکنش به این خبر در صفحه توییتر خود گفت که این سرویس جدید نمیتواند به صورت خودکار اطلاعات کاربران را شنود کند، بلکه باید یک برنامه مخصوص،درواقع یک تروجان، روی سیستم فرد قربانی نصب شود.

الکساندر آکیموف، مدیر عامل Falcongaze در مورد هدفشان میگوید که تلاش دارند تا با ارائه بهترین راه حل های جلوگیری از نشت اطلاعات(DLP) در سازمان ها، امنیت را تامین کنند. بنابراین باید تمامی کانالهای بالقوه نشت اطلاعات کنترل شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سعی در ارائه تعریف جدیدی از راهکارهای امنیتی به همراه خدمات فنی و مهندسی

تماس با ما

تهران، میدان تجریش، خیابان سعدآباد ، خیابان افراز، پلاک 17 واحد همکف
تلفن های تماس:
6425 2271 21 0098
4093 2685 21 0098
4701 2685 21 0098
تمام حقوق این وب سایت برای شرکت پارس سیف نرم افزار محفوظ می باشد.
طراحی و اجرا : TodayMarketers