درباره شرکت
پارس سیف نرم افزار آسیا

پارس سیف نرم اقزار آسیا
با توجه به رشد روز افزون شبکه های اطلاعاتی و ارتباطی و نیاز به استفاده از فضای مجازی، اهمیت امنیت و حفاظت از فضای سایبری بیشتر نمایان می شود.
تعداد و کیفیت فعالیت های خرابکارانه در فضای تبادل اطلاعات همچنان در حال فزونی گرفتن است و به غیر از شیوه های سنتی، نفوذ گری های پیشرفته و شگرد های پیچیده مهندسی اجتماعی نیز توسط تبهکاران دنیای سایبر به کار گرفته می شود. در پاسخ به نیاز سازمان ها و موسسات، شرکت سیف سافت وارد فعالیت در این حوزه شده است.
این شرکت دارای تیم فنی متخصص و توانمندی است که با در نظر گرفتن خواسته های مشتریان در رعایت اصول فنی مناسب ترین و مهندسی ترین راهکار فنی را ارائه می نماید.
همچنین آموزش های مناسب جهت توانمند سازی مشتریان از دیگر اهداف مهم سیف سافت می باشد. شرکت سیف سافت با توجه به شعار سازمانی خود که ( امنیت،یک سطح بالاتر ) می باشد، سعی در ارائه تعریف جدیدی از راهکار های امنیتی به همراه خدمات فنی و مهندسی مناسب دارد. سیف سافت امیدوار است که به پشتوانه حمایت های مشتریان خود همواره یکی از بازیگران اصلی حوزه امنیت اطلاعات در ایران باقی بماند.

پیام مدیر عامل

اهمیت حفاظت از داده های شبکه های سازمانی و ارزش آن داده ها، روزبه روز بیشتر میشود و نیاز سازمانها به راهکارهای امنیتی با کیفیت بالا نیز همینطور.
شرکت پارس سیف نرم افزار (Safe Soft) تلاش می کند که برای حفاظت از دارایی های دیجیتالی سازمان ها، بهترین و مناسب ترین راهکارها را از معتبرترین شرکت ها ارائه نماید .
“امنیت، یک سطح بالاتر” در راستای همین تعهد، به عنوان شعار سازمانی شرکت انتخاب شده است. تمامی پرسنل شرکت پارس سیف نرم افزار برای ارتقای سطح امنیت سازمان شما به سطحی بالاتر از خواسته هایتان همه مساعی خود را به کار خواهند بست. امیدوارم در ایفای این وظیفه سربلند باشم.

فرزاد شهنازیان


دریافت پروفایل شرکت

دانلود پروفایل شرکت
سعی در ارائه تعریف جدیدی از راهکارهای امنیتی به همراه خدمات فنی و مهندسی

تماس با ما

تهران، میدان تجریش، خیابان سعدآباد ، خیابان افراز، پلاک 17 واحد همکف
تلفن های تماس:
6425 2271 21 0098
4093 2685 21 0098
4701 2685 21 0098
تمام حقوق این وب سایت برای شرکت پارس سیف نرم افزار محفوظ می باشد.
طراحی و اجرا : TodayMarketers