اطلاعات کلی شرکت کسپرسکی

شرکت کسپرسکی بعنوان یک شرکت امنیت سایبری در سال 1997 تاسیس شده است. شركت كسپرسكي بزرگترين توسعه دهنده سيستم هاي مديريت امنيت محتوا در اروپا و يكي از پنج شركت بزرگ در دنيا در اين زمينه مي باشد. مدیرعامل روسی شرکت کسپرسکی آقای Eugene Kaspersky ، برای پیشی گرفتن از دیگر رقبای خود در بازار، محصولات امنیتی آزمایشگاه های کسپرسکی را از یکدیگر جدا و فعالیت آنها را مستقل کرده اند. این شرکت قادر است تمامی تهدیدهای امنیتی را بطور مداوم و هوشمندانه با راه حل های امنیتی و داشتن یکسری خدمات برطرف نماید و از زیرساخت های حیاتی ، موسسات دولتی و خصوصی و کلیه مصرف کننده های سراسر جهان حفاظت نماید. لابراتور کسپرسکی با داشتن تکنولوژی پیشرفته امنیتی در حدود 400 میلیون کاربر دارد و بیش از 270000 شرکت و سازمان را تحت پوشش خود قرار میدهد.

معرفی نسخه های آنتی ویروس کسپرسکی

وقتی موضوع حفاظت مطمئن در برابر ویروس‌ها و حملات هكرها و ارسال کنندگان هرزنامه به میان می‌آید، Kaspersky Lab برای تمام مشتری‌ها راه‌حل‌هایی دارد. این شركت گستره‌ای فراگیر از محصولات خود را برای محافظت از كاربران کامپیوترهای خانگی و شبكه‌های دفاتر کوچک و بزرگ در مقابل سیستم‌های بدافزاری پیچیده و چند منظوره‌ای كه امروزه در همه‌ جای اینترنت وجود دارند، ارائه كرده است. نسخه های مختلف آنتی ویروس کسپرسکی به شرح زیر میباشد:
لوگوی کسپرسکی

نسخه های مخصوص دفاتر کوچک (Kaspersky Small Office Security)

محصول "Kaspersky Small Office Security" برای دفاتر یا شرکت هایی که دارای 5 تا 25 کامپیوتر هستند و یا دارای سرور و موبایل میباشند، طراحی شده است. این محصول بدلیل قیمت بسیار مناسب ، نصب و پیکربندی آسان و سریع، مورد توجه بسیاری از شرکت های مذکور در سراسر دنیا قرار گرفته است. شما میتوانید از طریق یک کامپیوتر در شبکه، نرم افزار ضد ویروس نصب شده روی کلیه ایستگاه های کاری و سرورها را مدیریت نموده و همه نیازهای خود را از قبیل: دریافت گزارشات، اسکن رایانه ها، بروزرسانی دیتابیس آنتی ویروس و ... را از راه دور با استفاده از پنل مدیریتی این محصول، برطرف سازید.
مدیریت این محصول توسط کنسول ابری (Cloud Console) انجام میگیرد. با حداقل مهارت و دانش در حوزه فناوری اطلاعات شما توسط این محصول میتوانید تمامی دستگاه های متصل شده در شبکه خود را نظارت و بازبینی نمایید.این نسخه به صورت آنلاین از تمامی حملات و باج افزارها(Ransomware) محافظت مینماید.

  • • لپ تاپ و دسکتاپ ویندوز
  • • لپ تاپ و دسکتاپ مکینتاش
  • • فایل سرورهای تحت ویندوزی
  • • تبلت و گوشی های هوشمند اندرویدی
Kaspersky Small office Security

نسخه های تحت شبکه
(Kaspersky Endpoint Security for Business)

محصول امنیتی اصلی کسپرسکی یعنی Kaspersky Endpoint Security for Business در میان کسب و کارها و رهبران صنعت IT به عنوان راهکاری سریع و مطمئن برای مقابله با بدافزارها شناخته شده است. این راهکار همچنین دامنه متنوعی از ابزارهای مدیریتی را در قالب یک کنسول واحد ارائه می دهد. برخی از این قابلیت های مدیریتی-امنیتی عبارتند از: تحلیل آسیب پذیری ها، مدیریت وصله ها، کنترل برنامه های کاربردی، Mobile Device Management(MDM)، رمزنگاری جزئی (فایل ها) و کلی (هارد دیسک) و رمز گذاری (Authentication) روی هارد درایوها و دستگاه های .External شرکت کسپرسکی، محصولات Endpoint خود را از نظر امکانات به چهار دسته زیر تقسیم مینماید:

kaspersky endpoint security.png

Kaspersky Endpoint Security for Business -Cloud

Kaspersky Endpoint Security for Business -Select

kaspersky Endpoint Security Advanced.png

Kaspersky Endpoint Security for Business -Advance

Kaspersky Endpoint Security Total.png

Kaspersky Endpoint Security for Business -Total

ویژگی های مهم آنتی ویروس کسپرسکی :

Total

Advance

Select

Cloud

 

 

 

 

Features

ü

ü

ü

 

On-premise Console With Granular Setup

 

 

 

ü

Simple and Intuitive Cloud-based Console

 

 

 

ü

Pre-configured Security Profiles

ü

ü

ü

ü

Advanced Protection for Workstations and File Servers

ü

ü

ü

ü

Device and Web Controls

ü

ü

ü

 

Application Control

ü

ü

ü

ü

Security for Mobile

ü

ü

ü

ü

Mobile Device Management

ü

ü

ü

ü

Mobile Application Management*

ü

ü

 

 

Systems Management

ü

ü

 

 

Encryption

ü

 

 

 

Security for Mail

ü

 

 

 

Security for Internet Gateways

ü

 

 

 

Security for Collaboration

برتری های رقابتی برای محصول

محصولات امنیتی شامل ویژگیهای گوناگونی جهت حفاظت از سیستم بر علیه بدافزارها هستند. این ویژگیهای حفاظتی برگرفته از حفاظت داینامیک و در شرایط جهان واقعی میباشند. محصولات امنیتی باید سطح بالایی از امنیت را ارائه کنند بدون آنکه هشدارهای غلط زیادی تولید کنند ، بدون آنکه کاربران مجبور شوند تصمیمات زیادی در این زمینه بگیرند. تست تشخیص فایلهای ویروسی و ارزیابی قدرت موتور اسکن فایلها برای تشخیص فایلهای آلوده میباشد که میبایست بتواند بدون هشدارهای غلط ،فایلهای آلوده را تشخیص دهد. با توجه به این موارد و تست های انجام شده، شرکت کسپرسکی برنده حفاظت در شرایط جهان واقعی و همچنین بعنوان آنتی ویروس برتر در سال 2015 معرفی شده است.
AV Compatatioves- Approved Business Products

کنترل والدین تایید شده

AV Comparatives - Product of the Year

محصول برتر سالهای 15-13-2011

AV Comparatives - Windows 10 Compatible

محسولات شرکتی تایید شده

AV Compatatioves - Approved Parental Control

کنترل والدین تایید شده

AV Compatatioves- Approved Mobile Products

محصولات تایید شده موبایل

AV Test

حوایز AV-Test

سعی در ارائه تعریف جدیدی از راهکارهای امنیتی به همراه خدمات فنی و مهندسی

تماس با ما

تهران، میدان تجریش، خیابان سعدآباد ، خیابان افراز، پلاک 17 واحد همکف
تلفن های تماس:
6425 2271 21 0098
4093 2685 21 0098
4701 2685 21 0098
تمام حقوق این وب سایت برای شرکت پارس سیف نرم افزار محفوظ می باشد.
طراحی و اجرا : TodayMarketers