اطلاعات کلی آنتی ویروس بیت دیفندر

بیت دیفندر با نام سافت وین و با ارائه اولین محصول به نام (AVX (AnitiVirus expert کار خود را در کشور رومانی آغاز کرده است .محصول AVX بین سال های 1996 تا 2001 بعنوان یک محصول جهانی و با دارا بودن آپدیت هوشمند و بدون نیاز به مداخله کاربر و پیچیدگی های مرورگر داخلی ، تنها با اسکن و نظارت بر روی تمامی فایل های دانلود شده در سراسر جهان معرفی گردیده است.
از سال 2001 به بعد نام شرکت سافت وین به بیت دیفندر تغییر یافت بطوری که تبدیل به یک شرکت فناوری امنیتی جهانی و حتی بعنوان یکی از تولیدکنندگان بین المللی نرم افزاردر حوزه امنیت مبدل شد. هدف اصلی این شرکت اراِئه راه حل های امنیتی سایبری و حفاظت از تهدیدهای پیشرفته وهمچنین بعنوان ارائه دهنده در حفاظت از شبکه و زیرساخت های امنیتی هیبریدی میباشد.
اين شركت از زمان تأسيس تا به امروز در يك سير صعودى، همواره سعى كرده است تا در محدوده تأثيرگذارترين نرم افزارهاى امنيتى با در نظر گرفتن شرايط استاندارد، قرار داشته باشد.
بیت دیفندر با ارائه خدمات امنیتی و شبکه ای به بیش از 500 میلیون کاربر در بیش از 150 کشور، توانسته جوایز ارزشمندی را برای نسخه های خانگی و شبکه ای کسب نماید.

معرفی نسخه های تحت شبکه

محصولات امنیتی بیت دیفندر با دارابودن آنتی ویروس قدرتمند و آنتی اسپم، این قابلیت را دارند که از شبکه های کامپیوتری در مقابل تهدید های اینترنتی مانند ویروس ها، تروجان ها، روت کیت ها، اسپم ها، مهاجمین و جنایتکاران و... محافطت نمایند و همچنین این محصولات دارای برنامه های کاربردی مانند حفاظت از وب، آنتی اسپم رایانش ابری، فایروال، اسکنر آسیب پذیری، رمزگذاری فایل وپشتیبانی برای کاربران خانگی و شبکه میباشند.
در ادامه ، نسخه های تحت شبکه بیت دیفندر با نام GRAVITYZONE BITDEFENDER را به همراه جدول مقایسه به اختصار معرفی مینماییم.

Advanced-Business-Security

GravityZone Business Security

بسته ای از خدمات امنیتی طراحی شده برای تجارت کوچک و بزرگ است که آمیخته ای از رتبه اول امنیتی با مدیریت متمرکز آسان از ایستگاه های کاری و سرورها است.
GravityZone-Business-Security.png

GravityZone Advanced Business Security

تمام راهکارهای امنیتی شامل حفاظت و مدیریت امنیت واحد برای ایستگاه های کاری و سرورها، ایمیل و دستگاه های موبایل را در یک پکیج گنجانده است.
GravityZone-Enterprise-Security

GravityZone Enterprise Security

از ابتدا برای محیط های مجازی و رایانش ابری جهت انتقال خدمات امنیتی تجاری به شبکه های فیزیکی، دستگاه های موبایل ، ماشین های مجازی خصوصی، رایانش ابری عمومی و سرورهای Exchange ساخته شده است.

مقایسه نسخه های تحت شبکه

Bitdefender Gravity Zone

Enterprise Security

Bitdefender Gravity Zone

Advance Business Security

Bitdefender Gravity Zone

Business Security

Product


Features

On-premise Console

Cloud and On-premise console options available

 

Cloud Console recommended

On-premise console available

 

Console Promotion

ü

ü

ü

Physical Desktops

ü

ü

ü

Physical Servers

ü

ü

ü

Virtual Desktops

ü

ü

ü

Virtual Servers

ü

ü

û

Microsoft Exchange

ü

ü

û

Mobile Devices

ü

û

û

Datacenter Licensing

Yes

Yes

NO

Smart Centralized Scanning

برتری های رقابتی برای محصول

هر ساله شرکت های نرم افزار امنیتی مشتاقانه منتظر دریافت جوایز فصلی خود توسط مشهورترین برگزارکنندگان آزمون های نرم افزار از جملهAV-Test و AV -Comparative هستند که نتیجه صدور رای آن ها درباره کمیت محصولات امنیتی در بازار تاثیر بسزایی در دریافت جوایز آن ها دارد.
پیرو بررسی های صورت گرفته توسط شرکت AV-Comparatives ، نسخه های بیت دیفندر با بهترین راه حل امنیتی برای سازمان های تجاری و کاربران خانگی توانسته جایزه بهترین عملکرد سال 2016 را کسب نماید.
تاییدیه Av-Test  برای Endpoint Protection

تاییدیه Av-Test برای Endpoint Protection

تاییدیه AV-Comparative در آوریل 2016

تاییدیه AV-Comparative در آوریل 2016

تاییدیه AV-Comparative در دسامبر 2016

تاییدیه AV-Comparative در دسامبر 2016

تاییدیه AV-Comparative در سال 2016

تاییدیه AV-Comparative در سال 2016

تاییدیه Virus Bulletin

تاییدیه Virus Bulletin

رتبه عالی از PC Magazine

رتبه عالی از PC Magazine

سعی در ارائه تعریف جدیدی از راهکارهای امنیتی به همراه خدمات فنی و مهندسی

تماس با ما

تهران، میدان تجریش، خیابان سعدآباد ، خیابان افراز، پلاک 17 واحد همکف
تلفن های تماس:
6425 2271 21 0098
4093 2685 21 0098
4701 2685 21 0098
تمام حقوق این وب سایت برای شرکت پارس سیف نرم افزار محفوظ می باشد.
طراحی و اجرا : TodayMarketers